Få fremstillet dit kursusmateriale nemt og enkelt - til aftalt tid.
Vi sørger for at hele processen med print/trykning, isætning, pakning samt levering sker korrekt og nemt for dig. Vi leverer gerne direkte ud på kursusstedet.
Da vores produktionsudstyr er velegnet til hurtige produktioner, kan vi efter aftale stå standby i forbindelse med jeres kurser - også sidste øjebliks ændringer og talere.
Ved løbende fremstilling af jeres kursusmateriale sørger vi for opbevaring af jeres ringbind, mapper, faner, indstik, blokke eller hvad I har af specielt til jeres kurser. - vi er for øvrigt meget konkurrence dygtige - også på tilbehørs siden.
Har du et løbende og konstant behov for fremstilling af materiale, skal du kontakte os og høre mere om de fordele du har hos DGJ - og samtidig få tilknyttet din egen kontaktperson, der kender dine behov og ønsker.
Brug menuen i venstre side og læs mere om de specifikke produkter!